Atribuită
Cumpărare directă
ARCOPAL FESTON INT 25CM,ARC FESTON AD 23CM,INX FURC 18,INOC CUTIT ITALIA18,INOX LINGURI ITALIA CEAI,ARO CHILE SET 12 PAH 255ML,ARO CILE SET 12 PAH 50ML,KEMPER ARZATOR PATRAT,ME PRO SPALATOARE INOX 2CUV,BATERIE PROF DUS, SIMPLA,COS GUNOI CAPAC DELTA GALB 60L,ARO MOP BUMBAC 250G CU COADA,TH MATURA INT FIR SCURT,HMLF GALEATA 15L STORCATOR ROTI
- Număr anunț
- DA28755302
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGOSLAVELE (PRIMARIA COMUNEI DRAGOSLAVELE) (CUI 4122442)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.675 RON
- Valoare atribuită
- 5.675 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.