Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE 200G MC UNT;900G SMANTANA 32%;OUA;BONDUELLE MAZARE 2.5KG;500G AMESTEC SUPA;SPATA;4D VACUUM;OASE VITA;PULPE PUI DEZ F PIELE; PULPA INF DEZ CURCAN;OASE VITEL;PASTA TOMATE REGAL; 2L ULEI FLS;5KG MB MELCI SPIRALA;200G BANEASA FIDEA;1KG OREZ ;PILAF;8G CIMBRU;BANEASA PESMET;FAINA HAJDU;35 MAGURA;35G BARNI
- Număr anunț
- DA28748073
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTE SIGISMUND TODUTA (CUI 4374725)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.127 RON
- Valoare atribuită
- 1.127 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.