Atribuită
Cumpărare directă
40 ONDA ROLE H.IG. 2STR 24ROLE EL CAPITAN H IG ALBA 3S 200 PROSOP MP V FOLD 2STR ALB 4X250 ARO FOI PROSOP INTERF V OTI SOLID EXTRA 15 S.MENAJ 35L/60L/120L EPACK MANUSI MENAJ MARIMEA M/L 10 SACI TRANS UZ GENERAL OTI 100 PUNGI CONGELATOR 3L/5L MPRO 100 MANUSI LATEX PUDRATE S 1L ACE LAVENDER 1L ARO CLOR PARFUMAT 10 ARO LAVETE UNIVERSALE 1L FL DETARTRANT 500ML CLIN PISTOL MAR 27 ARO LAVETE BUMBAC 300ML PRONTO SPRAY MULTIP 500ML SAVO ANTIMUCEGAI 1L DOMESTOS PINE ARO BURETI VASE CANELURI 500ML PRONTO SPRAY MULTIP SUPRAF 14KG ARIEL AUTO 2IN1 5L MP DETERG GEAMURI 5L ARO DET UNIVERSAL HMLF PUBELA BIROU 35L OTI SET GALEATA CRETA ALBA VARTA LONGLIFE POWER AA 8
- Număr anunț
- DA28721081
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC HARALAMB VASILIU (CUI 4541882)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.393 RON
- Valoare atribuită
- 1.393 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.