Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE UNT, DANONE, OUA, BRANZA TOPITA, PULPE DE PUI, MERE, MORCOVI, ARDEI, TELINA, CARTOFI, PASTA TOMATE, FASOLE GALBENA, MAZARE VERDE, PATE PORC, ULEI FLOAREA SOARELUI, ZAHAR, FUSILI, PENNE, DELIKAT, GRIS, MALAI, BISCUITI, CEAI MENTA

Număr anunț
DA28681851
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.678 RON
Valoare atribuită
1.678 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.678 RON

din 1.678 RON estimat