Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE MANOPERA REVIZIE 1 AN 2,5H X 88,24 LEI ECOTAXA:1,35 LEI PIESE: FILTRU ULEI 1BUC X 43,73 LEI; DACIA OIL PLUS RN17 5W30 1L 1BUC X 43,73 LEI; DACIA OIL PLUS RN17 5W30 1L 1BUC X 71,33 LEI; DACIA OIL PLUS RN17 5W30 4L 1BUC X 216,77 LEI TOTAL SERVICII: 553,77 LEI

Număr anunț
DA28886451
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
553 RON
Valoare atribuită
553 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

553 RON

din 553 RON estimat