Atribuită Cumpărare directă

OFERTANT RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE S.R.L. prin imputernicit MIDA SRL oferteaza un autoturism marca DACIA SANDERO STW ESSENTIAL ECO-G 100, cu urmatoarele caracteristici/dotari tehnice: Jante flexwheel 16" Directie asistata electric Media Control: radio DAB fara fatada, compatibil aplicatie Dacia Media Control, Bluetooth®, ABS + AFU + ESP + HSA Faruri "eco-LED" (faza scurta LED - faza lunga halogen) Computer de bord Geamuri electrice fata Aer conditionat cu reglare manuala Airbag-uri frontale, laterale, cortina Inchidere centralizata Sistem de monitorizare presiune pneuri Cruise control Proiectoare de ceata Apel de urgenta 112 Valoarea primei de casare care va putea fi scazuta din pretul cu TVA ofertat este de 7500 lei / vehicul Perioada de valabilitate a ofertei: pana la data de 30-09-2021

Număr anunț
DA28885189
Autoritate contractantă
Comuna Cernat (CUI 4404338)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
34110000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.787 RON
Valoare atribuită
54.787 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.787 RON

din 54.787 RON estimat