Atribuită Cumpărare directă

Dacia Lodgy Laureate Blue DCi 115 CP 7 locuri, vehicul Dacia Lodgy Laureate Blue DCi 115 CP 7 locuri cu urmatoarele caracteristici tehnice: Culoare exterioara: BLANC GLACIER.

Număr anunț
DA28814570
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovara Culturii Traditionale Harghita (CUI 19217400)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
34110000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.543 RON
Valoare atribuită
65.543 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.543 RON

din 65.543 RON estimat