Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE SI INTRETINERE MANOPERA: REVIZIE CU KIT DE DISTRIBUTIE 6,5H X 88,24 LEI; DR TUB AER 1H X 88,24 LEI; DR CARENAJ+PROIECTOR CEATA DR 1,2H X 88,24 LEI; DR PLANETARA SPATE DR 0,7H X 88,24 LEI; ECOTAXA:1,35 LEI PIESE: COLECTIE ACCESORII 1BUC X 406,48 LEI; 'KIT ANTRENARE DISTRIBUTIE 1BUC X 414,51 LEI; FILTRU ULEI 1BUC X 30,87 LEI; FILTRU MOTORINA 1BUC X 189,85 LEI; FILTRU AER 1BUC X 39 LEI; DACIA OIL PLUS DPF DIESEL 5W30 1L 1BUC X 58,23 LEI; DACIA OIL PLUS DPF DIESEL 5W30 4L 1BUC X 209,82 LEI; COLIER PLASTIC 6BUC X 0,37 LEI; SURUB DIVERSE 6BUC X 2 LEI; FILTRU HABITACLU 1BUC X 34,91 LEI; TUB AER 1BUC X 488,52 LEI; PROIECTOR CEATA 1BUC X 165,09 LEI; SUPORT FAR ADITIONAL DR 1BUC X 32,58 LEI; SET BUCSA BARA STABILIZATOARE 1BUC X 117,33 LEI; PLANETARA SPATE DREAPTA 1BUC X 790,70 LEI; ECRAN PASAJ ROATA 1BUC X 245,40 LEI TOTAL SERVICII: 4068,27 LEI

Număr anunț
DA28686941
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centru Judetean Harghita (CUI 20659929)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.068 RON
Valoare atribuită
4.068 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.068 RON

din 4.068 RON estimat