Atribuită Cumpărare directă

Steaguri pentru referendum local 26.09.2021, 17 BUC, conform oferta inregistrata sub nr. 557/19533/(RI3428)194/A1/20.09.2021

Număr anunț
DA28807857
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
646 RON
Valoare atribuită
646 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

646 RON

din 646 RON estimat