Atribuită Cumpărare directă

Hartie multiplicat, stampila, chitantiere, rechizite de birou si scolare Roller Xtra 825 rosu

Număr anunț
DA28789445
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01180 Brasov (CUI 12836779)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.871 RON
Valoare atribuită
8.871 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.871 RON

din 8.871 RON estimat