Atribuită
Cumpărare directă
Ace cu gamalie cutie 2x1,68 Agrafe mari de birou cutie 10x6 Agrafe mici de birou cutie 133x1,68 Alonje plastic set 56 x 566,3 Autocolant A4 top 5x42 Ascutitoare metalica bucata 12x2,5 Biblioraft bucata 58x7,5 Baterii R6 reincarcabile bucata 14x20 Capse mari cutie 157x1,68 Creion mecanic 1 mm bucata 11x10,92 Creion mecanic 0.5 mm bucata 8x10,92 Creion bucata 19x1,26 Calculator de birou bucata 6x55 Corector pix bucata 36x5,5 Corector pensula bucata 1 3,36 Clipsuri mari cutie 15x12 Clipsuri medii cutie 13x8 Clipsuri mici cutie 38x5,05 Cub hartie alb bucata 22x5 Cub notite autoadeziv bucata 24x10,92 Capsator mare bucata 16x23 Cerneala calimara 2x15 Cub notite cu suport bucata 16x8,5 Camasa arhivare bucata 100x16 Dosar incopciat bucata 375 x0,84 Dosar PVC bucata 1040x0,84 Dosare plic bucata 320x0,59 Dosar sina bucata 160x0,59 Decapsator bucata 8x3,36 DVD-R bucata 10x1,5 Evidentiator diverse culori bucata 71x2,52 Folii PVC set 22x10,08 Folii laminat A4 top 2x48 Fisa magazie bucata 1500x0,42 Foi de parcurs transport persoane top 10x8,5 Foarfeca mare bucata 8x12 Hartie xerox A3 top 129x30,5 Hartie xerox A4 top 237x15 Hartie de scris top 1x30 Index - post it set 62x5,88 Lipici solid mare bucata 98x6,72 Liniar 30 cm bucata 18x1,26 Marker negru bucata 26x3,78 Marker permanent diverse culori bucata 24x3,78 Mine creion mecanic 1 mm cutie 12x3,36 Mine creion mecanic 0.7 mm cutie 7x3,36 Mine creion mecanic 0.5 mm cutie 11x3,36 Mapa tip clipboard bucata 5x26,89, etc
- Număr anunț
- DA28725419
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- CRISS OFFICE SRL (CUI 20464269)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.132 RON
- Valoare atribuită
- 22.132 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.