Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificari electrice prize de pamant si paratraznete, in perioada 05.12.2023-15.12.2023

Număr anunț
DA34556313
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DEVA (CUI 4374660)
Cod CPV
50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.850.310 RON
Data publicării
23.11.2023 11:23
Data finalizării
23.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.850.310 RON