Atribuită Cumpărare directă

AC DORESTE ACHIZITIA DE LUCRARI DE CONSOLIDARE SI REPARARE SEGMENT DE DRUM STRADA VANATORII DE MUNTE , SAT SEACA , AVARIAT IN URMA PLOILOR ABUNDENTE DIN PERIOADA 20 -23 IUNIE 2021.

Număr anunț
DA28886898
Autoritate contractantă
COMUNA DOFTEANA (CUI 4278116)
Furnizor / câștigător
CAPITAL INVEST SRL (CUI 22227226)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.566 RON
Valoare atribuită
72.566 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.566 RON

din 72.566 RON estimat