Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de execuție platformă betonată și montare catarg la Ansamblul Monumental de pe Coșnsa. Lucrarile se vor executa conform deviz-oferta inregistrat sub nr. 5043 din 31.08.2021.

Număr anunț
DA28860298
Autoritate contractantă
COMUNA PARGARESTI (CUI 4277862)
Furnizor / câștigător
CAPITAL INVEST SRL (CUI 22227226)
Cod CPV
45262311-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.000 RON
Valoare atribuită
38.000 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.000 RON

din 38.000 RON estimat