Atribuită Cumpărare directă

Multifunctionala HP LaserJet Pro MFP M479FDN, Laser, Color, Format A4, Duplex, Retea, Fax Cod producator: W1A79A General Functii Print, Scan, Copy, Fax Tip Laser Mod printare Color Imprimare Viteza de printare alb/negru 27 ppm Viteza de printare color 27 ppm Printare foto Da Rezolutie la printare 600 x 600 dpi Rezolutie la printare interpolata 38.400 x 600 dpi Duplex imprimare Automat Copiere Rezolutie copiere 600 x 600 dpi Viteza de copiere monocrom 27 cpm Viteza de copiere color 27 cpm Rata de zoom 25 - 400% Copiere multipla 1 - 999 Scanare Rezolutie scanner 1200 x 1200 dpi Fax Fax Da Modem viteza 33.6 Kbps Alimentare Hartie Intrare coli 250 Iesire coli 150 Capacitate ADF imprimare 50, DUPLEX Format ISO maxim A4 Interfata USB 2.0 Da USB host Da Retea LAN RJ-45 Viteza LAN 10/100/1000 MB/s Detalii Tehnice Procesor 1200 MHz Memorie 512 MB Numar copii maxim 50.000 Timp de incalzire 12.2 sec. Nivel zgomot 49 dB(A) Putere consumata 550 W Display LCD Tactil 4.3 inch Dimensiuni 472 x 416 x 400 mm Greutate 23.3 Kg Culoare Alb Consumabile Consumabile recomandate W2030A, W2031A, W2032A, W2033A W2030X, W2031X, W2032X, W2033X Garantie:12luni

Număr anunț
DA28813232
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ORAS BRAGADIRU (CUI 39505017)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.375 RON
Valoare atribuită
10.375 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.375 RON

din 10.375 RON estimat