Atribuită Cumpărare directă

Drum Xerox 013R00679, black, 80.000 pag, pentru Lexmark B1025 - 5 buc

Număr anunț
DA28811470
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.248 RON
Valoare atribuită
4.248 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.248 RON

din 4.248 RON estimat