Atribuită
Cumpărare directă
1 Cartus toner Samsung Black cap. mare MLT-D116L (SU828A) buc 35 7 AAV8150 KONICA BIZHUB C250I TONER BLK buc 20 8 AAV8450 KONICA BIZHUB C250I TONER CYA buc 10 9 AAV8350 KONICA BIZHUB C250I TONER MAG buc 10 10 AAV8250 KONICA BIZHUB C250I TONER YEL buc 10 conform oferta
- Număr anunț
- DA28782862
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.324 RON
- Valoare atribuită
- 21.324 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.