Atribuită Cumpărare directă

Obiectul contractului il constituie achizitia de: 1.Servicii de mentenanta (intretinere legislativa, mentenanta si asistenta a aplicatiilor AvantCont- inclusiv modulul Forexeburg) pentru programul informatic si financiar-contabil al Autoritatii pentru Reforma Feroviara. Facilitatile contractului de mentenanta si asistenta tehnica trebuie sa fie disponibile pe toata durata desfasurarii activitatii in cadrul acestuia. 2.Servicii de mentenanta program de salarizare. Respectiv: securitate/ control; salvare/ restaurare; interfata utilizator etc. Serviciile de mentenanta vizeaza, cel putin, asigurarea optima a functionalitatilor mentionate in documentele atasate. Durata contractului: 01.10.2021 (luna octombrie) - 31.12.2021(decembrie)- 3 luni , conform art.165, alin.1 din HG 395/2016 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achizitie publica/ acordului-cadru din Legea nr.98/2016 privind achizitiile publice).

Număr anunț
DA28890070
Autoritate contractantă
Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.983 RON
Valoare atribuită
7.983 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.983 RON

din 7.983 RON estimat