Atribuită
Cumpărare directă
Municipiul Botoșani în calitate de Autoritate contractantă doreste sa achizitioneze servicii Mentenanta software pentru buget si contabilitate, cu interconectare modul Forexebug,fiind important upgrade in permanenta a softului de contabilitate cu modificarile legislative. Serviciile de mentenanta asigura corectitudinea datelor inregistrate in rapoartele financiare precum si interconectarea cu Forexebug atat pentru partea de buget, cat si pentru partea de contabilitate si rapoarte ce vor fi importate direct din aplicatie in vederea eliminarii posibilelor erori umane.
- Număr anunț
- DA28872535
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BOTOSANI (CUI 3372882)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.800 RON
- Valoare atribuită
- 28.800 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.