Atribuită Cumpărare directă

Descriere: Somatii si Titluri executorii - include operatiunile : 1 - emitere sabloane standard 2 - tiparire si implicuire 3 - expediere cu confirmare de primire Posta Romana 4 - procesare confirmari in AvanTax

Număr anunț
DA28732478
Autoritate contractantă
U.A.T BORSA (CUI 3627544)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.235 RON
Valoare atribuită
71.235 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.235 RON

din 71.235 RON estimat