Atribuită Cumpărare directă

Tabela schimbare jucatori - afiseaza numere intre 0-99 - cu LED-uri de culoare rosie si verde. -cu afisaj doar pe ambele fete. - cu aculatori incastrati si incarcator

Număr anunț
DA28779981
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI 5277275)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat