Atribuită
Cumpărare directă
lapte 20kg, iaurt 100buc, telemea 6kg, c, casaval 2.8kg, oua 90buc, malai 6kg, muschi 2,5kg, mazare 5kg 2buc, unt 30buc, castraveti 6buc, gogosari 12buc, ceapa 20kg, cartofi 50kg, morcov 20kg, , verdeata 20buc, otet 6kg, banane 150buc, mere 200buc, pere 100buc, pasta 12buc, zahar 10kg,piersici 100buc,castraveti otet 16buc.kiwi100buc,macaroane20buc,ulei18kg,zarzavat ciorba18buc.telina10kg,gem6buc,patirnac10kg
- Număr anunț
- DA28855913
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- ALBERT-TOUR SRL (CUI 2323474)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.620 RON
- Valoare atribuită
- 2.620 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.