Atribuită Cumpărare directă

unt12buc,lapte12kg,iaurt20buc,oua90buc,lamii1,2kg,usturoi1kg,ceapa10kg,morcovi10g,pastirnac10kg,ardei rosu8kg, telina6g,cartofi75kg,pasta tomate12buc,rosi bulion48buc,ulei12buc,otet6buc,fidea10buc,sare12kg,malai10kg,orez10kg,mere2obuc,varza10kg,banane170buc,ceai20buc,salam1kg,fasole uscata1okg,pulpa vita8kg,nectarine150buc,verdeata20buc,zahar10kgmasline1kg,cascaval2kg

Număr anunț
DA28804136
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
Furnizor / câștigător
ALBERT-TOUR SRL (CUI 2323474)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.860 RON
Valoare atribuită
2.860 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.860 RON

din 2.860 RON estimat