Atribuită Cumpărare directă

CART BICARB AP. DIALIZA BRAUN, LINII DE SANGE PT. POMPA SIMPLA AP BRAUN DIALOG = HEMODIALIZA = OCT 2021 = FE 1751/07.09.2021

Număr anunț
DA28762326
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
B. BRAUN AVITUM SRL (CUI 23517392)
Cod CPV
33181520-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.870 RON
Valoare atribuită
2.870 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.870 RON

din 2.870 RON estimat