Atribuită
Cumpărare directă
A/V SET FOR DIALOG WITH REC. SYSTEM (R)- Linie sange pentru hemodializa, pentru terapie cu doua ace, pentru aparatele Dialog+, 1 buc Spike pentru conectarea la pungile cu ser fiziologic la conectare si deconectare, 1 buc conector pentru recirculare si 1 buc robinet cu trei cai pentru efectuare destinderea liniilor de sange Factor de impachetare 25 buc-cutie. Livrare doar la cutie intreaga.
- Număr anunț
- DA28704996
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- B. BRAUN AVITUM SRL (CUI 23517392)
- Cod CPV
- 33181520-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.440 RON
- Valoare atribuită
- 7.440 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.