Atribuită
Cumpărare directă
Pian Digital Roland FP-10 cu stativ dotat cu cele mai moderne tehnici digitale, in gama sa de piane. Caracteristici: Tip claviatura : 88 de taste (standard PHA-4) Sensibilitatea la atingere : 5 tipuri, atingere fixă Moduri : Whole / Dual / Twin Piano Pedale : Damper (half pedal) atunci cand se conecteaza pedale DP-10 Generator de sunet : SuperNATURAL Piano Sound Polifonie maxima : 96 voci Tonuri : 4 tonuri (Piano) / 2 tonuri (E.Piano) / 9 tonuri (altele) Master Tunning : 415.3 Hz – 466.2 Hz (reglabil cu pas de increment de 0.1 Hz) Transpose : -6 - +5 (in semitonuri) Metronom : Tempo Beat 0/4, 2/2, 3/2, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 6/4, 7/4, 3/8, 6/8, 8/8, 9/8, 12/8 Efecte : Ambience (-10 - +10) Brilliance (-10 - +10) Pentru tonuri pian : String Resonance / Damper Resonance / Key Off Resonance Volum : 10 nivele Difuzoare integrate : 2 x 12 cm (de cate 6W fiecare) Sunete presetate : 17 melodii (pentru ascultare) / 15 melodii (tonuri demo) MIDI Bluetooth : Ver 4.0 Conectori : DC IN USB computer : USB tip B USB port pentru update : USB tip A Iesire casti : 1 x jack stereo 3.6 mm Alte functii : Auto Off Sursa alimentare : adaptor AC Putere consumata : 3 - 6 W in functie de modul de utilizare si volum sonor Accesorii incluse : Suport partituri, adaptor AC, cablu de alimentare (pentru conectare adaptor AC) Dimensiuni (L x l x h) : 1284 x 258 x 140 mm Greutate : 12.3 kg INCLUDE PEDALA DP-2
- Număr anunț
- DA28827581
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE "LIVIU BORLAN"MARAMURES (CUI 3627811)
- Furnizor / câștigător
- DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
- Cod CPV
- 37311100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.