Atribuită
Cumpărare directă
- Supliment Selectiv ALOA; Supliment Diferential ALOA; - Referat nr. 7240/31,03,2021, LSVSA Avram N., poziția nr.38; - BUGET, 20,04,03; Compozitie-Enzymatic digest of animal tissues-18,0; Enzymatic digest of casein-6,0; Yeast extract -10,0; Sodium pyruvate-2,0; Glucose-2,0; Magnesium glycerophoshate-1,0; Magnesium sulphate (anhydrous)-0,5; Sodium chloride- 5,0; Lithium chloride-10 gr; 10,0; Di-sodium hydrogen phosphate (anhydroeus)-2,5; X-glucoside mix-0,05; Agar-12,0 Pentru mediile de cultura ce includ si baza si supliment, ambele trebuie sa apartina aceluiasi producator. Trebuie respectate aceleasi unitati de masura,mentionate in caietul de sarcini, atat pentru mediile de cultura baza, cat si pentru suplimentele aferente. Sa fie insotit de documente de conformitate/calitate : Certificat de calitate şi conformitate conform normelor UE;Valabilitate /Garantie : Minim 24 luni de la data livrarii
- Număr anunț
- DA28787308
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
- Furnizor / câștigător
- ALL LAB SYSTEMS SRL (CUI 17788699)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.794 RON
- Valoare atribuită
- 1.794 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.