Atribuită Cumpărare directă

- Harlequin Chromogenic ALOA ISO; - Referat nr. 7240/31,03,2021, LSVSA Avram N., poziția nr.38; - BUGET, 20,04,03; Compozitie-Enzymatic digest of animal tissues-18,0; Enzymatic digest of casein-6,0; Yeast extract -10,0; Sodium pyruvate-2,0; Glucose-2,0; Magnesium glycerophoshate-1,0; Magnesium sulphate (anhydrous)-0,5; Sodium chloride- 5,0; Lithium chloride-10 gr; 10,0; Di-sodium hydrogen phosphate (anhydroeus)-2,5; X-glucoside mix-0,05; Agar-12,0 Pentru mediile de cultura ce includ si baza si supliment, ambele trebuie sa apartina aceluiasi producator. Trebuie respectate aceleasi unitati de masura,mentionate in caietul de sarcini, atat pentru mediile de cultura baza, cat si pentru suplimentele aferente. Sa fie insotit de documente de conformitate/calitate : Certificat de calitate şi conformitate conform normelor UE;Valabilitate /Garantie : Minim 24 luni de la data livrarii Fl x 500 gr+ct

Număr anunț
DA28787114
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
Furnizor / câștigător
ALL LAB SYSTEMS SRL (CUI 17788699)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134 RON
Valoare atribuită
1.134 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134 RON

din 1.134 RON estimat