Atribuită Cumpărare directă

14 sportivi care se vor caza cu cina in data de 14 septembrie 2021 si se vor decaza cu micul dejun in data de 17 septembrie 2021. Necesarul de camere este de 6 camere duble si 2 camere single pentru trei nopti.

Număr anunț
DA28732225
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL ALEXANDRIA (CUI 39520211)
Furnizor / câștigător
VOIAJOR SRL (CUI 2528313)
Cod CPV
55100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.371 RON
Valoare atribuită
9.371 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.371 RON

din 9.371 RON estimat