Atribuită Cumpărare directă

1.Certificat digital calificat valabilitate 1 (un) an - Asigura integritatea si confidentialitatea documentelor semnate electronic; - Permite autentificarea la diverse portaluri securizate si aplicatii, astfel garantand identitatea persoanei conform Regulamentului eIDAS 910/2014; - Emis pe dispozitiv criptografic securizat de Trans Sped S.A., Prestator de Servicii de Incredere Calificate (Qualified Trust Service Provider) 2. Aplicatia de semnare EasySign Ready - Utilitar de semnare a documentelor; - Asigura semnarea oricarui tip de fisier indiferent de extensie ; - Permite vizualizarea fisierelor semnate in format .p7m/ .p7s /.p7e 3. Suport tehnic - Oferit pe intreaga durata a valabilitatii certificatului digital calificat; - Pentru sistemul de operare Windows ( XP,Vista,7, 8 si 10). Certificatul digital apartine doamnei VÎLSAN LAURA CAMELIA și urmeaza sa expire la data de 17.10.2021.

Număr anunț
DA28877325
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SIBIU (CUI 9753096)
Furnizor / câștigător
TRANS SPED S.A. (CUI 12458924)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70 RON
Valoare atribuită
70 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70 RON

din 70 RON estimat