Atribuită
Cumpărare directă
Lampă de sterilizare UV-C Tub UVC 38W AC 220 ~ 240V Eficiența sterilizării: 99% Tub din sticlă de cuarț + carcasă ABS rezistentă la UV + cablu de alimentare de 1,3 m Dimensiune: 200 x 140 x 420 mm 1 . Conectați cablul de alimentare la rețea și rotiți comutatorul în poziția „PORNIT”. 2 . Apăsați butonul de pornire timp de 5 secunde, pornirea este semnalată de două bipuri. a) După bipuri, se poate seta un timp de funcționare de 15 '/ 30' / 60 'minute, aveți la dispoziție 5 secunde pentru a face acest lucru. Setarea întârzierii este indicată printr-un bip continuu timp de 15 secunde. Acesta este timpul rămas pentru a părăsi camera. Sfârșitul întârzierii este indicat de un alt bip și dispozitivul se oprește. b) Dacă nu este selectată nicio întârziere timp de 5 secunde după pornire, lampa se va aprinde automat cu un timp de funcționare de 60 de minute după timpul de întârziere de 15 secunde. 1. Dacă o persoană sau un animal este mai aproape de 7 metri de lampă, senzorul o stinge. 2. Dacă o persoană sau un animal din apropiere părăsește zona de protecție, lampa se va aprinde din nou după o întârziere de 10 secunde. Efect germicid garantat 99,9% Tuburi de quartz proiectate pentru eficienta maxima Usoara si mobila, potrivita pentru incaperi si incinte inchise de pana la 40 mp Unghi de actiune de 360 grade, multi directionala Sterilizeaza, reimprospateaza aerul si indeparteaza mirosurile neplacute, fara efecte reziduale Ideala pentru dezinfectarea locuintelor, a birourilor, a
- Număr anunț
- DA28736214
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- ADA ELECTRIC SRL (CUI 15449068)
- Cod CPV
- 31515000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.