Atribuită
Cumpărare directă
Catalog învățământ primar, coperți carton gros cașerat cu hartie kraft - 12 buc x 28.60 lei; Catalog învățământ gimnazial, coperți carton gros cașerat cu hartie kraft - 12 buc x 28.60lei; Registru matricol invatamant primar, coperta carton - 1 buc x 18.40 lei; Registru matricol invatamant gimnazial I-IX, A3, coperta carton - 1 buc x 24.70 lei; Registru de miscare a fondurilor, kraft - 1 buc x 62.50 lei; Carnet elev cls. I-IV - 100 buc x 2.20 lei; Carnet elev cls. V-VIII - 80 buc x 2.20 lei; Ctalog clasa pregatitoare - 3 buc x 16.20 lei
- Număr anunț
- DA28839254
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 LUPENI (CUI 32019419)
- Furnizor / câștigător
- TORA PRINT SRL (CUI 23265350)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.236 RON
- Valoare atribuită
- 1.236 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.