Atribuită Cumpărare directă

Registru pentru inscrierea copiilor in gradinite, coperta carton - 1 buc x 13.90 lei; Registru pentru inscrierea si evidenta elevilor in gradinite, coperta carton - 2 buc x 13.90 lei; Registru maticol invatamant primar, 50 file, coperta carton - 1buc x 18.40 lei; Registru matricol cls. I-IX, A3, kraft - 2 buc x 34.50 lei; Registru matricol cls. Liceal/profesional, A3, kraft - 1 buc x 34.50 lei; Catalog prescolari, coperta carton - 4 buc x 10.80 lei; Catalog clasa pregatitoarei, coperta carton - 5 buc x 16.20 lei; Catalog invatamant primar, coperti kraft - 17 buc x 28.60 lei; Catalog invatamant gimnazial, coperti kraft - 21buc x 28.60 lei; Catalog invatamant liceal, coperti kraft - 16 buc x 28.60 lei; Carnet elev cls. I-IV - 20 buc x 2.20 lei; Carnet elev cls. V-VIII - 130 buc x 2.20 lei; Carnet elev licee - 85 buc x 2.20 lei; Carnet elev scoli profesionale - 30 buc x 2.20 lei

Număr anunț
DA28837859
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIRCEA ELIADE LUPENI (CUI 4814427)
Furnizor / câștigător
TORA PRINT SRL (CUI 23265350)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.653 RON
Valoare atribuită
2.653 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.653 RON

din 2.653 RON estimat