Atribuită
Cumpărare directă
Microfon Neckband Sennheiser HS2-3 EW Beige Cu goose neck si capsula MKE 2 Convertit special de Sennheiser pentru mufa EW Confortabil Caracteristica direcitonala: Omnidirectional Ideal pentru teatru sau conferinte Diafragma Umbrella™ protejeaza microfonul impotriva transpiratiei Gooseneck flexibil pentru pozitionare optima a capsulei microfonului Foarte usor Culoarea pielii (bej) Raspuns frecventa optimizat pentru vorbitul indeaproape. Microfoane necesare pentru spectacole.
- Număr anunț
- DA28849082
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MUNICIPAL “MATEI VISNIEC” SUCEAVA (CUI 35143372)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 32341000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.944 RON
- Valoare atribuită
- 11.944 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.