Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare 2 bucăți Boxa activa RCF ART 712-A MK IV ce poate fi folosita ca si monitor; tehnologie FiRPHASE; difuzor 12" RCF cu bobina de 2.5"; driver 1" RCF cu diafragma de titan si bobina de 1,75"; amplificator digital bi-amp cu DSP si limiter; putere 1400 W / peak, 700 W / RMS; Max. SPL: 129 dB; raspuns frecventa: 50 Hz - 20 kHz; unghi dispersie: 90° x 60°; intrari: Jack, XLR mama; iesire: XLR mama; flansa de montare pe trepied; carcasa din plastic injectat rezistenta la zgarieturi; dimensiuni (W x D x H): 637 x 387 x 363 mm; greutate: 18 kg; culoare: negru.
- Număr anunț
- DA28810974
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL MIOVENI (CUI 23632111)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 32342412-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.813 RON
- Valoare atribuită
- 3.813 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.