Atribuită Cumpărare directă

1. Blat masa consiliu: - forma: ovala - pal 18 mm, dublat pe intreaga suprafata, cu cant masiv - dimensiuni: 270 cm x 120 cm - cantitate: 1 buc 2. Suport sustinere blat masa tip H: - pal 18 mm, dublat pe intreaga suprafata, cu cant masiv - cantitate: 1 buc

Număr anunț
DA28849418
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02358 Bucuresti (CUI 14729868)
Furnizor / câștigător
SELFSAME SRL (CUI 24867108)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.195 RON
Valoare atribuită
3.195 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.195 RON

din 3.195 RON estimat