Atribuită Cumpărare directă

1. Dulap biblioteca cu usi si inchidere cu cheie, cu 3 compartimente mari si 3 compartimente mici, culoare alb (conform mostra existenta la beneficiar) Cantitate - 1 buc 2. Dulap cu 6 compartimente, cu 12 cosuri plastic mari si 3 cosuri plastic mici, culoare alb (conform mostra existenta la beneficiar) Cantitate - 2 buc 3. Dulap cu 2 compartimente, cu 4 cosuri plastic mari si 2 cosuri plastic mici, culoare alb (conform mostra existenta la beneficiar) Cantitate - 2 buc 4. Birou educatoare cu corp depozitare cu 2 usi si inchidere cu cheie, cu polita mobila, culoare alb (conform mostra existenta la beneficiar) Cantitate - 1 buc 5. Dulap raft cu 6 compartimente si etajera superioara, culoare alb (conform mostra existenta la beneficiar) Cantitate - 1 buc 6. Autocolant diverse personaje pe suport PAL Cantitate - 4 buc

Număr anunț
DA28849343
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02358 Bucuresti (CUI 14729868)
Furnizor / câștigător
SELFSAME SRL (CUI 24867108)
Cod CPV
39161000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.307 RON
Valoare atribuită
11.307 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.307 RON

din 11.307 RON estimat