Atribuită Cumpărare directă

2 buc Laptop ultraportabil HP Pavilion Aero 13-be0004nq cu procesor AMD Ryzen™ 7 5800U, 13.3", WUXGA..

Număr anunț
DA28874693
Autoritate contractantă
Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Bacau (CUI 4278418)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.254 RON
Valoare atribuită
8.254 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.254 RON

din 8.254 RON estimat