Atribuită Cumpărare directă

Sistem All-in-One Lenovo V50a-24IMB cu procesor Intel® Core™ i3-10100T pana la 3.80 GHz, Comet Lake, 23.8", Full HD, 8GB DDR4, 256GB SSD, DVD-RW, Intel® UHD Graphics 630, Windows 10 Pro Sistem All-in-One Lenovo V50a-24IMB cu procesor Intel® Core™ i5-10400T pana la 3.60 GHz, Comet Lake, 23.8", 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel® UHD Graphics 630, Windows 10 Pro, cu DVD-RW

Număr anunț
DA28811577
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.638 RON
Valoare atribuită
6.638 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.638 RON

din 6.638 RON estimat