Atribuită Cumpărare directă

Laptop Full HD,1cu procesor AMD Ryzen™ 7 4800H, 15.6", Full HD, 144Hz, 16GB, 512GB SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 4GB, Free DOS, Eclipse Gray,G513IC-HN004

Număr anunț
DA28804292
Autoritate contractantă
Comuna Jidvei (CUI 4934610)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.865 RON
Valoare atribuită
3.865 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.865 RON

din 3.865 RON estimat