Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL cu procesor Intel Core i5-1135G7, 15.6", Full HD, 16GB, 512GB SSD; Monitor LED IPS ASUS 23.8", Full HD, 75Hz, DisplayPort, FreeSync, FlickerFree, Negru, Pivot, VA24DQL; Office Home and Business 2019 English EuroZone Medialess P6; Microsoft Windows 10 Pro, 64 bit, Engleza, OEM, DVD, FQC-08929; Cablu A+ High-Speed HDMI 1.4V, plug-plug, Ethernet, gold-plated, 1.5 m
- Număr anunț
- DA28790188
- Autoritate contractantă
- I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI 1154)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.812 RON
- Valoare atribuită
- 4.812 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.