Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze următoarele: 1) Aparat foto - mirrorless, 24 MP, full HD 1080, rezoluție 6000 x 4000. Kit cu obiectiv 16-50 mm, f/3.5-5.6, ISO 100-25600. Focalizare manuală și automată.Montură obiectiv Sony E. Display LCD și vizor optic. Interfață pentru computer USB 2.0 cu HDMI D încorporat. Tip card de memorie SD. = 1 buc.
- Număr anunț
- DA28752980
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 38651000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.806 RON
- Valoare atribuită
- 1.806 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.