Atribuită
Cumpărare directă
642622800372 Scaun de birou ergonomic Kring Fit, Mesh Negru CARACTERISTICI GENERALE Tip produs Scaun ergonomic Tip Cu roti Stil Modern Utilizat pentru Birou Model Cu brate Inaltime spatar Inalt Caracteristici cheie Suport lombar Inaltime sezut ajustabila Greutate maxima suportata 100 Kg Asamblare Neasamblat Culoare Negru MATERIALE Material cadru Inox Material tapiterie Mesh DIMENSIUNI Greutate 10.7 Kg
- Număr anunț
- DA28748303
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE (CUI 4283414)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.512 RON
- Valoare atribuită
- 31.512 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.