Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție multifunctional laser A3 color Canon imageRUNNER C3125i + Piedestal S2 + Toner C/M/Y/B, conform descrierii furnizorului.Produsul la data livrarii, va fi nou, nefolosit, de tipul celui solicitat, de bună calitate (în caz contrar el va fi returnat), d si va îndeplini specificațiile tehnice precizate. Echipamentul va avea toate componentele necesare conexiunii.Produsul se va transporta ambalat, după caz, conform normativelor în vigoare și a prevederilor din standardele de execuție a acestuia, astfel încât să se asigure integritate pe timpului transportului, manipulării, și depozitării până la predarea lui către achizitor. Furnizorul are obligaţia de a ambala produsul pentru ca acestea să facă faţă, fără limitare, la manipularea dură din timpul transportului. Până la predarea produsului către achizitor, asigurarea transportului va fi în sarcina exclusiva a furnizorului.Furnizorul are obligatia de a asigura transportul produsului la sediul autoritatii contractante în bune condiții, fiind direct responsabil de orice pierdere, deteriorare sau alte evenimente produse în cursul transportului si cauzate de orice factor extern. Perioada de garanție acordată produsului de către furnizor va fi conform datelor furnizate de producător, dar nu mai putin de 12 luni, în conditii normale de utilizare.Dacă termenul de garanție oferit de către producător este mai mare decât cel prevăzut, atunci termenul de garanție acceptat va fi cel al producătorului.
- Număr anunț
- DA28711142
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturu (CUI 4298059)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.503 RON
- Valoare atribuită
- 7.503 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.