Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 2 bucati televizor QE43Q60AAUXXH Televizor Samsung 43Q60A, 108 cm, Smart, 4K Ultra HD, QLED, Clasa G si 2 bucati suport TV , conform oferta depusa la sediul Consiliului Judetean Constanta, inregistrata sub nr. 30102/01.09.2021, pentru Structura Teritoriala pentru Probleme Speciale Constanta ( STPS).

Număr anunț
DA28707176
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.939 RON
Valoare atribuită
3.939 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.939 RON

din 3.939 RON estimat