Atribuită Cumpărare directă

nlocuit pulbere stins incendiu = 684kg x 6 lei Incarcat stingator cu azot (presurizat) = 114buc x 10 lei inlocuit manometru = 16 x 7 lei Inlocuit furtun cauciuc = 11 x 5 lei Inlocuit centura PVC stingator portabil P/SM = 10buc x 1.5 lei Inlocuit dispersor gaze CO2 cu diuza = 2buc x 6 lei

Număr anunț
DA28831549
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI 14552307)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.438 RON
Valoare atribuită
5.438 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.438 RON

din 5.438 RON estimat