Atribuită Cumpărare directă

Hanorac pentru prezentare in competitii prevazut cu gluga, fermoar, buzunare laterale, material bumbac, culoare gri, 2 buc masura M, 19 buc masura L, 3 buc masura XL, 1 buc masura XXL

Număr anunț
DA28838137
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti (CUI 7845886)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
Cod CPV
18221200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.151 RON
Valoare atribuită
3.151 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.151 RON

din 3.151 RON estimat