Atribuită Cumpărare directă

REPARATII SCULE ELECTRICE : - reparatie MAKITA GA 9050 - deviz 3054 =150,06 ron - reparatie BOSCH GBH 3000 - deviz 3061 =305,25 ron - reparatie BOSCH GBH 2-28 DFV - deviz 3062 =251,75 ron - reparatie BOSCH GBH 3-28 DFR - deviz 3063 =247,25 ron - reparatie BOSCH 8-45 DV - deviz 3064 =1081,51 ron - reparatie BOSCH GWS 24-230 JH - deviz 3065 =245,25 ron

Număr anunț
DA28832245
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
Furnizor / câștigător
MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
Cod CPV
42676000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.281 RON
Valoare atribuită
2.281 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.281 RON

din 2.281 RON estimat