Atribuită Cumpărare directă

Holsurub - 12 buc, zavor - 2 buc, Vopsea pe baza de apa - 1 buc, Trafalet - 1 buc, DIluant 0.500 l - 1 buc, conform referatului de necesitate 2193/ 03.09.2021; broască ușă - 1 buc, conform referatului de necesitate 1666/ 02.07.2021

Număr anunț
DA28723699
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
MET-CHIM SA (CUI 1114062)
Cod CPV
44531100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86 RON
Valoare atribuită
86 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86 RON

din 86 RON estimat