Atribuită Cumpărare directă

Servicii extindere sistem de supraveghere video in comuna Balc. Materialele sunt incluse in pret.

Număr anunț
DA28874553
Autoritate contractantă
COMUNA BALC (CUI 5431683)
Furnizor / câștigător
PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
Cod CPV
32323500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.179 RON
Valoare atribuită
17.179 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.179 RON

din 17.179 RON estimat